cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

19-04-2010

Недержавне пенсійне забезпечення громадян

На сьогодні в засобах масової інформації розгорнуто широке обговорення Концепції подальшого проведення пенсійної реформи в Україні. Пенсійна реформа передбачає: оптимізацію солідарної пенсійної системи, запровадження другого накопичувального рівня пенсійної системи та подальший розвиток недержавного пенсійного забезпечення.
 
Про реформування солідарної системи пенсійного забезпечення говорилося і говориться дуже багато. Аналіз стану цієї системи показує деякі перекоси в пенсійному забезпеченні та відірваність від життя. Тому перед державою стоїть питання оптимізації та збалансування даної пенсійної системи.
Введення другого накопичувального рівня пенсійної системи передбачає для наших громадян акумулювати страхові кошти на власному рахунку, що відкриється в накопичувальному фонді. 

Інвестовані в економіку, ці кошти принесуть прибуток, який, як і самі страхові внески, будуть власністю громадянина. Після досягнення пенсійного віку людина отримує з накопичувального фонду додаткову до солідарної пенсійну виплату. 

Участь в накопичувальній пенсійній системі дозволить громадянам суттєво поліпшити своє матеріальне становище в старості. На сьогодні пенсія заміщає заробітну плату на 45 % , а за 5-7 років за допомогою накопичувального рівня цей коефіцієнт можна підвищити до 65-75 % (разом з виплатою із солідарної пенсійної системи). Мова ідеться про додаткові кошти, які завжди краще мати, аніж втратити. Звісно, ті, що почнуть сплачувати страхові внески в Накопичувальний фонд у 25 років, мають більше шансів, як 50-річні. 

Особлива роль у проведенні пенсійної реформи надається і недержавному пенсійному забезпеченні громадян. Розбудова недержавного пенсійного забезпечення розпочалась з 2004 року. Є вже деякі напрацювання в цьому напрямі роботи. Учасниками недержавного пенсійного забезпечення можуть бути як особи, так і роботодавці, які серед пільг, що розміщено в соціальному пакеті підприємства, можуть надати своїм працівникам додаткове пенсійне забезпечення. Недержавне пенсійне забезпечення не залежить від трудового стажу учасника і не позбавляє його права на отримання державної пенсії. Розмір недержавної пенсії залежатиме від розмірів пенсійних внесків та періоду їх накопичення. 

З моменту надходження пенсійних внесків на індивідуальний рахунок учасника недержавного пенсійного забезпечення вони є виключно його власністю. Учасник недержавного пенсійного забезпечення має право отримувати недержавну пенсію на 10 років раніше, ніж державну. Чоловіки з 50 років, а жінки - з 45 років. Пенсійні накопичення можуть успадковуватися як на етапі накопичення, так і на етапі пенсійних виплат. Учасник недержавного пенсійного забезпечення має можливість гарантовано отримувати свої пенсійні накопичення, оскільки недержавні пенсійні фонди, страхові компанії не можуть бути визнані банкрутами. 

Крім цього учасник недержавного пенсійного забезпечення може перевести свої накопичені кошти разом з інвестиційним доходом із одного недержавного пенсійного фонду до іншого, або ж із однієї страхової компанії до іншої і навпаки - із недержавного пенсійного фонду до іншої страхової компанії. Серед переваг участі в недержавному пенсійному забезпеченні є пільгове оподаткування пенсійних виплат. 

Отже, всім нам необхідно усвідомити, що забезпечення в старості залежить лише від нас самих. Пасивне ставлення до участі як в накопичувальній пенсійній системі, що має ввестися, так і недержавному пенсійному забезпеченні призведе в майбутньому до недостатнього матеріального забезпечення в старості. Вирішувати нам. 

Начальник управління праці та
соціального захисту населення міськвиконкому 
С.Я.Коваленко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa