cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Монтаж холодильного оборудования Теплообменники охлаждения Thermofin. Система охлаждения жидкости для применения в промышленности. Льдогенератор для пищевой промышленности Geneglace.
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

25-02-2010

Робота виконавчого комітету

19 лютого відбулось чергове засідання виконавчого комітету Нетішинської міської ради V скликання. До порядку денного було внесено 43 питання, і одне додатково за пропозицією головуючого міського голови О.Є.Смишляєва, який запропонував присутнім розглянути проект рішення «Про розгляд ситуації щодо захоронення твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі ДП Фірма «Альфатер Тернопіль». 

Заслухали пояснення начальника КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» Мельничука І.В., який повідомив, що рішення про підписання договору на захоронення твердих побутових відходів з м.Тернопіль приймав самостійно, переслідуючи єдину мету – покращити фінансовий стан підприємства. Однак, враховуючи суспільний резонанс, який викликало це питання, станом на 19 лютого договір розірвано. Виконком негативно оцінив господарську діяльність ЖКО щодо завезення відходів з іншої області, тим більше, що ресурсні можливості діючого міського полігону вичерпались ще у 2003 році. А тому прийняте виконавчим комітетом рішення передбачає такі заходи впливу: «1. 

Міському голові Смишляєву О.Є. за порушення законодавства про поводження з твердими побутовими відходами та охорону навколишнього природного середовища начальнику КП НМР «ЖКО» Мельничуку І.В. оголосити догану. 2. Доручити першому заступнику міського голови Карнаущенку С.А. до 24 лютого 2010 року провести перевірку умов та підстав укладення і виконання договору від 3 лютого 2010 року №89-с, про що скласти відповідний акт. 3. Начальнику КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» Мельничуку І.В. забезпечити недопущення подібних ситуацій у майбутньому. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Смишляєва О.Є. » (рішення виконавчого комітету від 19 лютого 2010 року №32). Відповідно до цього рішення розпорядженням міського голови утворено комісію у складі посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів міської ради, представників державних структур санепідемстанції, охорони навколишнього природного середовища, міністерства з питань надзвичайних ситуацій (висновки комісії будуть озвучені на сесії міської ради 25 лютого 2010 року – авт.). 

Спеціалісти фінансового управління підготували на розгляд виконкому питання «Про розгляд звіту про виконання бюджету міста 2009 року» , у цій же редакції начальник фінуправління Кравчук В.Ф. представить це питання міській раді. 

Досконало і всебічно розглянули проекти рішень про надання дозволів на розміщення об’єктів торгівлі, встановлення режимів роботи тощо. Так, виконавчий комітет погодив режим роботи інтернет-клубу та більярдної зали у районі торгового центру фізичної особи-підприємця Акопджаняна Д.О. до 22.00 (підприємець просив до 3.00), а також надав дозвіл на розміщення бару за цією ж адресою, зазначивши «без реалізації слабоалкогольної та алкогольної продукції» – також до 22.00. 

Розглянув виконавчий комітет заяву фізичної особи-підприємця Ситник О.Л., яка звернулась щодо надання дозволу на розміщення розважального комплексу «Нічне місто» за адресою вул. Висоцького,7. Відмовляючи у наданні дозволу, виконком аргументує свою позицію відсутністю насьогодні підстав для законного функціонування будь-якого розважального комплексу за цією адресою, що підтверджується листами служби безпеки України, санепідемстанції, дорученням першого заступника голови Хмельницької ОДА, численними колективними зверненнями громадян міста щодо порушення громадського порядку, які у 2009 році надійшли до виконавчого комітету, рішенням виконкому щодо відмови іншому підприємцю, який у 2009 році звертався із заявою про надання дозволу на відкриття розважального комплексу «Алькатрас» у цьому ж приміщенні, висновками робочої групи з перевірки діяльності нічного закладу «Алькатрас», створеної за пропозицією Управління МВС у Хмельницькій області розпорядженням міського голови, рішенням Нетішинської міської ради V скликання від 27 березня 2007 року №29 «Про правила додержання тиші у місті Нетішині». А тому прийнятим 19 лютого 2010 року рішенням ФОП Ситник О. Л. рекомендовано виконати умови припису Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області від 23 червня 2009 року, урегулювати питання режиму роботи закладу із мешканцями будинків, які розташовані поруч з розважальним комплексом. Питання щодо надання дозволу на розміщення розважального комплексу «Нічне місто» розглянути після виконання цих пунктів. 

Рішенням виконкому надано ВАТ «Управління будівництва Хмельницької АЕС» згоди на розробку містобудівного обгрунтування щодо можливості реконструкції будівлі кафе «Старий Томас» під багатоквартирний житловий будинок. Прийнято рішення про видачу свідоцтв про право власності на об’єкти, споруди індивідуальним заявникам та юридичним особам, надано дозволи на перепланування квартир, вперше за новим порядком надано двом забудовникам погодження прийняття в експлуатацію індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд тощо.
Разом з тим, виконавчий комітет двома рішеннями відмовив заявникам у задоволенні їх вимог. Так, Мельничук С.С. відмовлено у видачі свідоцтва про право власності на квартиру, що на вул. Михайлова, 18, у зв’язку з тим, що замість перепланування балкону виконано його реконструкцію шляхом добудови до житлового будинку без відповідних документів дозвільного характеру, зобов’язано до 1 квітня 2010 року демонтувати добудоване приміщення. Розглянувши звернення Сірош Н.А., виконавчий комітет відмовив у видачі свідоцтва про право власності на частину цілісного майнового комплексу магазину «Універмаг» через відсутність правовстановлюючого документа на землю чи рішення щодо відведення цієї земельної ділянки, а також у зв’язку з відсутністю в повному обсязі оновленого технічного паспорта на об’єкт. 

Розглянуто подання прокуратури м.Нетішин про усунення порушень вимог законодавства про адміністративні правопорушення. Внесено зміни до деяких рішень виконавчого комітету із земельних питань. Прийнято рішення щодо житлових питань, квартирного обліку громадян. 12 рішень виконавчого комітету стосувались захисту прав та інтересів дітей, забезпечення їх соціальних гарантій.
Фаховість у підготовці проектів рішень вкотре продемонстрували працівники управлінь, відділів виконавчого комітету, відтак робота колегіального органу пройшла злагоджено, рішення прийнято в інтересах громади та відповідно до чинного законодавства. 

У роботі виконкому брали участь наступні його члени: Карнаущенко С.А., Островський В.В., Михасик І.М., Кушта Г.В., Горбатюк Л.М., Кравчук В.Ф., Кравчук Н.А., Рахлінський О.В., Шестак А.П., Дядинчук В.А., Балачук П.К.. 


Керуючий справами Г.Кушта

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa