cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

29-09-2009

Недержавні пенсійні фонди: питання та відповіді зрозумілі для всіх

Проблема утримання людини в похилому віці нині фактично покладається на саму людину. Наша держава для цього створила механізм. Із цією метою в Україні з 2004 року почала проводитись пенсійна реформа. Напрями реформування пенсійної системи в Україні закріплені в законах України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» та « Про недержавне пенсійне забезпечення».
            
Відповідно до цих законодавчих актів передбачається створити трирівневу пенсійну систему: солідарну, накопичувальну системи та недержавне пенсійне забезпечення. З 2004 року в нашій країні діють солідарна пенсійна система та недержавне пенсійне забезпечення. Накопичувальна пенсійна система на даний час ще не функціонує. Недержавне пенсійне забезпечення здійснюється через недержавні пенсійні фонди, страхові компанії, та банківські установи.
            
Оскільки інформаційна обізнаність населення сприяє позитивним змінам у ставленні кожного громадянина до свого добробуту в похилому віці, розуміння необхідності проведення пенсійної реформи, фахівці Академії пенсійної реформи дали відповіді на поставлені запитання.

Запитання.
Чи існують вікові обмеження для участі в недержавних пенсійних фондах?

Відповідь.
Законом не визначено вікові обмеження, тож стати (бути) учасником недержавного пенсійного фонду людина може в будь-якому віці. Навіть будучи пенсіонером, вона може накопичувати пенсійні внески в недержавному пенсійному фонді.

Запитання.
Чи виплачуватимуться заощадження в недержавному пенсійному фонді паралельно з державними пенсіями?

Відповідь.
Так, пенсійне законодавство передбачає функціонування в Україні трирівневої пенсійної системи, яка надає можливість отримувати пенсію з кількох джерел, у тому числі з Пенсійного фонду України і недержавного пенсійного фонду одночасно.

Запитання.
Чи є ризик , що через 25 років пенсійні заощадження не буде виплачено?

Відповідь.
Рівень дохідності недержавних пенсійних фондів відстежується постійно. При його падінні організаціями - суб”єктами недержавного пенсійного забезпечення вживаються відповідні заходи. Вкрасти пенсійні накопичення надзвичайно складно через створену систему обмежень і противаг між суб”єктами недержавного пенсійного забезпечення, перехресного контролю один за одним, а також державного нагляду і контролю.

Запитання.
Скільки на сьогодні в Україні існує фондів і скільки учасників вони об”єднують?

Відповідь.
Станом на 1 липня 2008 року в Україні зареєстровано 102 недержавних пенсійних фонди, учасниками яких є близько 482 тисяч осіб.

Запитання.
Чи не будуть кошти в недержавних пенсійних фондах зменшуватись від інфляції?

Відповідь.
Для збереження купівельної спроможності та примноження пенсійних накопичень недержавного пенсійного фонду кошти інвестуються у вигідні та водночас не надто ризиковані проекти і фінансові інструменти. Дохід, отриманий недержавним пенсійним фондом від такого інвестування, не обкладається податком і розподіляється між учасниками недержавного пенсійного фонду. Тобто сам недержавний пенсійний фонд не отримує комерційної вигоди (прибутку) і не утворює дивідентів для своїх засновників.

Запитання.
У чому докорінна відмінність схеми роботи недержавного пенсійного фонду від схеми ”фінансова піраміда”?

Відповідь.
Фінансова піраміда працює таким чином: найперші її учасники отримують прибутки за рахунок нових учасників, тож вона здатна отримувати прибуток для них лише за умови, що кількість нових учасників перевищує кількість старих. Коли нових учасників піраміди стає менше, ніж споживачів прибутку – старих учасників, фінансова піраміда руйнується, старі учасники не отримують прибутку, а нові- залишаються у збитку.

Недержавні пенсійні фонди наповнюються за рахунок вкладників (учасників), які самі є споживачами прибутку (внесків + інвестиційний дохід), але в майбутньому. Тобто учасник недержавного пенсійного фонду забезпечує лише власний прибуток і не залежить від притоку нових учасників до системи.
            
Якщо у Вас виникли запитання щодо недержавного пенсійного забезпечення, звертайтесь в
управління праці та соціального захисту населення в кабінет №4 (т.4-14-04). 

Міськвиконком
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa