cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

25-09-2009

Розвиток малих підприємств міста у 2008 році

Мале підприємництво в умовах конкуренції та ринкової економіки має могутній антимонопольний потенціал, сприяє структурній перебудові та технічному прогресу, вирішує проблему зайнятості та інші соціальні проблеми ринкового господарства.
            
У 2008 році змінились критерії визначення малих підприємств: малими визнаються підприємства, в яких середньооблікова чисельність за фінансовий рік не перевищує 50 осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) не перевищує 70 млн.грн.
            
У середньому на 10 тис.населення міста припадає 46 малих підприємств, тоді як, по області
- 45 та 33 по м.Славуті.
            
З року в рік збільшується внесок малих підприємств в економіку міста. У 2008 році ними реалізовано продукції та надано послуг на 204,6 млн.грн. (45% до загального обсягу реалізації по місту), що більше проти 2007 року на 40,5%. Варто відмітити, що у 2008 році на 2,9% зросла чисельність зайнятих на малих підприємствах і нараховує 1,4 тис. найманих працівників, що становить 5,5% населення працездатного віку.
            
Незважаючи на кризові явища в економіці, фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування по малих підприємствах міста у 2008 році значно покращився і становив 13,6 млн.грн. прибутку проти 2,6 млн.грн. прибутку у 2007 році. Рентабельно працювали 72,4% підприємств, які отримали 16,0 млн.грн. прибутку; решта
- допустили збиток на суму 2,4 млн.грн. Частка прибуткових підприємств збільшилась проти 2007 року на 0,6 відсоткового пункту.
            
Найбільші прибутки одержали будівельні підприємства (одержали прибуток 5,0 млн.грн.), промисловості та торгівлі (по 3,1 млн.грн.), з операцій з нерухомим майном (2,4 млн.грн.). Тоді як, збитковою була діяльність підприємств транспорту та зв’язку (0,1 млн.грн.)."

 

Діяльність підприємств-суб'єктів підприємницької діяльності міста у 2008 році (короткий огляд в цифрах)

За підсумками 2008 року в місті на 10 тис. населення нараховувалось 50 підприємств проти 49 у середньому по області.
            
Кількість працівників, зайнятих на госпрозрахункових підприємствах, нараховувала 3,3 тис.осіб і зменшилась проти 2007 року на 5,3% або на 0,2 тис.осіб.
            
Середньомісячна заробітна плата одного найманого працівника на підприємствах-суб'єктах підприємницької діяльності становила 1306 грн., що на 38,1% більше, ніж у 2007 році, та на 12,9% більше проти середньої по області.
            
З року в рік збільшується внесок підприємств-суб'єктів підприємницької діяльності в економіку міста. Проти 2007 року обсяги реалізованої продукції, робіт, послуг зросли в 1,7 раза і досягли 454,5 млн.грн. У розрахунку на 1 найманого працівника реалізовано продукції на 145,1 тис.грн. проти 161,3 тис.грн. у середньому по області.
                                                                        

Відділ статистики у м. Нетішин
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa