cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

06-02-2009

Говоримо про землю

Упродовж 2007-2008 років Нетішинської міською радою було проведено 2 конкурси та 1 аукціон щодо набуття права оренди земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нетішина.
Так, 18 вересня 2007 року було проведено конкурси по двох земельних ділянках: по вул. Михайлова у районі будівлі № 1, площею 0,3448 га, для будівництва багатоповерхової автостоянки та по вул. Варшавській, площею 3 гектари, для будівництва житлових будинків котеджного типу. 

Для участі у конкурсі по земельній ділянці, яка розташована на вул.Михайлова, подали заяви та зареєструвались 5 учасників: Генджоян А. С., Карташев М. Л., ПП «Укрспецізоляція» (Соснова Н.В.), ТОВ «Єврошляхбуд» та фізична особа - підприємець Соснов В. В. Розмір початкової місячної орендної плати за землю становив 2 тис.444 грн.40 коп. Переможцем конкурсу визнано Карташева М. Л., який запропонував найкращу бізнес - пропозицію та найвищу річну орендну плату у розмірі 60 тис.гривень. Після витримання усіх процедурних умов договір оренди на цю земельну ділянку було укладено 21 серпня 2008 року. 

Зазначена земельна ділянка до проведення конкурсу перебувала в оренді у Хмельницької обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів. Договір на цю земельну ділянку закінчився у вересні 2007 року. Після проведення конкурсу Хмельницька обласна організація Всеукраїнської спілки автомобілістів звернулася до суду про визнання за ними права власності на цілісний майновий комплекс автомобільної стоянки, розташований на вул.Михайлова,1а. Однак, у ході ведення судових процесів цілісний майновий комплекс було викуплено фізичною-особою підприємцем Вагнером Г.Л. Враховуючи це, фізична особа-підприємець Карташев М.Л. та Хмельницька обласн організація Всеукраїнської спілки автомобілістів надали згоду на вилучення земельної ділянки з користування. 

Щодо земельної ділянцки, яка розташована по вул. Варшавській, у районі міського пляжу, то пріоритетними додатковими умовами були:
- реконструкція міського пляжу, відповідно до проектно-кошторисної документації;
- будівництво моста через дренажно-обвідний канал у районі будівлі № 1, що на вул.Михайлова, відповідно до проектно-кошторисної документації;
- перенесення спортивного майданчика у район ЗОШ № 4. 

Розмір початкової місячної орендної плати за землю становив 128 грн. 97 коп. 

Проте, у зв’язку з недотриманням у повному обсязі учасниками умов конкурсу, конкурсна комісія визнала його таким, що не відбувся. 

Повторно по цій земельній ділянці конкурс було проведено 14 листопада 2007 року. Для участі у конкурсі подали заяви та зареєструвались 7 учасників: ВАТ АК "Київреконструкція" (голова правління Крючков Л.В., уповноважена особа Мелеш В. М.), пп. Філінюк О. В., пп. Куниць О. Д., пп. Ситник О. А., пп. Соснова Н. В., ТОВ "Єврошляхбуд" (генеральний директор Авакян С. Г. (уповноважена особа Польшин О. В.) та пп. Соснов В. В. 

За результатами конкурсу переможцем конкурсу визнано ТОВ «Єврошляхбуд», яке запропонувало найкращу бізнес - пропозицію та найвищу річну орендну плату у розмірі 2 млн.436 тис. грн. ТОВ «Єврошляхбуд» отримав дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки для передачі її в оренду. Однак, попри всі зусилля Нетішинської міської ради прискорити укладення договору оренди на зазначену земельну ділянку з ТОВ «Єврошляхбуд», останнім було проігноровано виконання будь-яких дій у цьому напрямку. 

У листопаді 2007 року директор ПП «Укрспецізоляція» Соснова Н.В., учасник конкурсів щодо набуття права оренди від 18.09.2007 року та від 14.11.2007 року, яка запропонувала значно нижчу суму річної орендної плати (38 тис.грн.), подала позов до суду про визнання нечинними рішень конкурсної комісії Нетішинської міської ради, що стосуються земельної ділянки, площею 3 га, яка розташована на вул.Варшавській. І найцікавіше, що ТОВ «Єврошляхбуд» підтримало цей позов. 

17 червня 2008 року Господарський суд Хмельницької області своїм рішенням зобов’язав Нетішинську міську раду розглянути питання про надання ПП «Укрспецізоляція» в оренду цієї земельної ділянки, але при цьому не визнав це приватне підприємство переможцем. Депутати міської ради не підтримали звернення Соснової Н.В. передати їй земельну ділянку як переможцю конкурсу. 

15 вересня 2008 року Нетішинська міська рада провела аукціон щодо набуття права оренди земельної ділянки, площею 0,5000 га, яка розташована на вул. Шевченка, у районі будівлі № 3, для будівництва критого льодового майданчика. Для участі в аукціоні було подано 2 заяви: ТзОВ «Арена Розваг» (директор Червук О.О., уповноважена особа Ленартович В. А.), та пп. Внук В.П. Розмір початкової річної орендної плати за землю: 48 тис.145 грн. 50 коп. Переможцем аукціону визнано ТзОВ «Арена Розваг», яке запропонувало найвищу річну орендну плату за земельну ділянку у розмірі 51 тис. 600 гривень. Сума інвестицій, яка пропонується ТзОВ «Арена Розваг» для вкладення в будівництво критого льодового майданчика, згідно із бізнес-планом становить, 1 млн.783 грн.8 коп. Першу чергу проекту нетішинці уже випробували.
І
нформація про організацію та проведення конкурсів та аукціону була оприлюднена у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті Нетішинської міської ради. Відповідно є усі рішення сесій, виконавчого комітету та протоколи засідань конкурсної комісії. 

Секретар міської ради Л.Горбатюк

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa