cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

20-03-2009

Про проведення у 2009 році зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, бажаючих вступити до вищих навчальних закладів України

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2009 році – це обов’язкове і об’єктивне випробування для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2009 року, випускників професійно-технічних закладів, випускників ВНЗ I-II рівнів акредитації та випускників попередніх років, які виявили бажання стати студентами вищих навчальних закладів. 

Зовнішнє оцінювання обумовлюється точним педагогічним вимірюванням реального рівня знань абітурієнтів. Кожна особа, яка виявила бажання вступати до ВНЗ, під час вступних випробувань повинна показати, що рівень її знань, здобутих упродовж шкільних років, сягає тієї необхідної позначки, з якої стартує навчання у вищій школі. 

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 03.09.2008 р. №804 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2009 році»: 

- бажаючі вступати до вищих навчальних закладів України у 2009 році на навчання за всіма освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямування) повинні будуть пройти зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень у формі тестування, що буде проводитись у травні-червні 2009 р. із таких восьми навчальних предметів: української мови та літератури (один тест), історії України, математики, біології, фізики, хімії, географії, однієї з іноземних мов (за вибором) – англійської, німецької, французької, іспанської; 

-кожному зареєстрованому учаснику зовнішнього незалежного оцінювання буде надаватися право на складання тестів не більше як із п’яти навчальних предметів із поданого вище переліку. Тестування з української мови та літератури є обов’язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів. Учасник ЗНО повинен самостійно, усвідомлено, відповідно до потрібних вступних випробувань в обраний ВНЗ визначити навчальні дисципліни на основне тестування;

- результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховуватись:
- як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для учасників ЗНО з числа випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти 2009 р.;
- як вступні випробування до вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації України. 

Результати основного тестування учасників ЗНО будуть оцінюватися на основі показників виконаних завдань, включених до тестів. Визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів результати будуть зазначені в сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти, який абітурієнт подаватиме до приймальних комісій вищих навчальних закладів. Кожний учасник зовнішнього оцінювання до 29 червня 2009 року отримає іменний сертифікат з результатами тестувань. Сертифікати будуть надіслані УЦОЯО рекомендованим листом. Пошта гарантує доставку таких листів. Їх вручають листоношам або у відділеннях зв’язку. На сайті УЦОЯО буде створено окрему сторінку для перевірки достовірності інформації, внесеної до сертифікатів ЗНО. У сертифікатах буде зазначено PIN-код. Оцінка за тест за 100-200-бальною шкалою обов’язково буде зараховуватись як вступний іспит при вступі до ВНЗ I-IV рівнів акредитації за умови, що вона становитиме 124 і більше балів. ВНЗ має право встановлювати на окремі спеціальності більшу кількість балів з профільного предмета. 

За результатами, зазначеними в сертифікатах, проводитиметься конкурсний відбір серед бажаючих стати студентами конкретного вищого навчального закладу. Кожний вищий навчальний заклад проводитиме конкурс сертифікатів в середньому з двох-трьох навчальних дисциплін. 

На основне тестування випускники ЗНЗ 2009 року реєструються за місцем навчання. Для реєстрації учасників зовнішнього оцінювання з числа випускників професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., випускників минулих років на території Хмельницької області створено єдині пункти реєстрації: у м. Хмельницькому, м. Шепетівці, м. Кам’янці-Подільському. 

Затверджено графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання, яке триватиме з 6 травня по 5 червня 2009 року:
історія України – 6 травня,
біологія – 8 травня,
фізика – 12 травня,
географія – 15 травня,
українська мова та література – 19 травня,
математика – 26 травня,
іноземна мова (англійська) – 2 червня,
іноземна мова (німецька, французька, іспанська) – 3 червня,
хімія – 5 червня. 

У цьому навчальному році державна підсумкова атестація у старшій школі буде проводитись з таких п’яти предметів: української мови та літератури (обов’язково), математики або історії України (обов’язково) та трьох предметів з інваріантної складової навчального плану за вибором учнів. 

Випускники класів філологічного, суспільно-гуманітарного, художньо-естетичного, спортивного напрямів обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію з історії України. 

Державна підсумкова атестація з математики є обов’язковою для учнів універсального (безпрофільного), природничо-математичного напрямів, економічного, інформаційно-технологічного профілів, класів з поглибленим вивченням математики.
Атестація з української мови та літератури для тих, хто планує вступати до ВНЗ у 2009 році, проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Атестація з математики, історії України та предметів за вибором проводиться або у формі ЗНО, або за завданнями МОН у навчальних закладах системи загальної середньої освіти. 

Державна підсумкова атестація як форма контролю за відповідністю освітнього рівня випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти зберігає своє призначення і функції в умовах утвердження зовнішнього незалежного оцінювання.
Таким чином, випускники 11-х (12-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів мають право обирати форму проходження державної підсумкової атестації з тих предметів, які визначені в школі для її проведення. Це може бути або участь у зовнішньому оцінюванні, або складання державної підсумкової атестації в традиційній формі. Ця норма не поширюється на українську мову та літературу. Випускники шкіл, які бажають вступити до вищих навчальних закладів, обов’язково проходять ЗНО. 

Для зареєстрованих учасників ЗНО, які з поважних причин не змогли взяти участь у тестуванні, будуть створені умови для додаткового тестування. 

Згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 02.09.2008 р. №802, для конкурсного відбору вступників зараховуються результати ЗНО навчальних досягнень, підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти (за шкалами оцінювання не нижче 124 балів). Сертифікати зобов’язані приймати всі ВНЗ України. 

Зарахування учасників міжнародних олімпіад, призерів ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів фахової майстерності та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на певний напрям підготовки (спеціальність) за рішенням приймальної комісії буде проводитись за сумою балів сертифікатів УЦОЯО, якщо число поданих заяв перевищуватиме 50% від обсягу державного замовлення.
Необхідну інформацію щодо підготовки та проведення ЗНО можна знайти на сайті ВРЦОЯО (www.vintest.org.ua) та на сайті УЦОЯО (www.testportal.gov.ua). 

На основі прес-релізу ОДА,
відділ з оргпитань

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa