Тиждень у міській раді видався насиченим та плідним на події, заходи, зустрічі. Так, пройшли традиційні наради та засідання за участю представників органу місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста.
18 березня відбулося засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням міського голови О.Смишляєва, засідання комісії з питань захисту прав дитини та координаційна рада у справах дітей під головуванням заступника міського голови І.Михасика. Також відбулося засідання громадської ради з питань соціального захисту громадян, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС за участю голови громадської ради Т.І.Войни, начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради С.Я.Коваленко та заступника міського голови І.М.Михасика. 19 березня у виконавчому комітеті міської ради проходила робоча зустріч з представниками Держкомпідприємництва в присутності голови представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в області М.І.Довгалюка за участю міського голови О.Є.Смишляєва, заступника міського голови В.В.Островського, державного реєстратора відділу з питань реєстрації юридичних та фізичних осіб виконавчого комітету міської ради І.В.Хотюка. Мали змогу поспілкуватися з посадовцями і представники малого бізнесу міста, обговоривши проблемні питання, які існують сьогодні у Нетішині.
Цього ж дня відбулося планове засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяло участь 11 його членів, а саме: О.Смишляєв, Г.Кушта, П.Кальніченко, А.Лубко, Л.Кметь, М.Самохіна, І.Швець, В.Кравчук, І.Михасик, В.Власюк та В.Островський. Головував на засідання міський голова О.Смишляєв. До порядку денного було включено 48 питань.
Зі змінами та доповненнями було прийнято 45 рішень виконкому, зокрема:
- про заходи щодо забезпечення виконання у 2009 році показників доходної частини бюджету міста Нетішин та державного бюджету;
- про діяльність комунальних підприємств за 2008 рік;
- про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку в місті у 2009 році;
- про Звіт про роботу Фонду комунального майна міста Нетішин за 2007-2008 роки;
- про оформлення права власності на нежитлове приміщення під кафе «Діалог»;
- про виділення коштів міській громадській організації ветеранів України;
- про надання матеріальної допомоги Нетикші В.В. на лікування дружини;
- про внесення змін до Порядку використання коштів бюджету міста для надання фінансової підтримки міським громадським організаціям інвалідів і ветеранів.
Ще 16 питань стосувалося дозволів на будівництво індивідуальних будинків жителями міста та реконструкції житлових споруд. Вісьмома рішеннями виконкому погоджено режими роботи закладів торгівлі та побутового обслуговування населення, видано дозволи на розміщення об’єктів торгівлі в місті.
Прийнято ряд рішень виконкому, що пропонувалися до розгляду службою у справах дітей, зокрема, було визначено способи участі батьків у вихованні малолітніх дітей та захищено майнові інтереси неповнолітніх.
Членами виконкому було відхилено 2 питання та для більш детального вивчення та доопрацювання було відправлено питання про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
Упродовж тижня працює спеціально створена комісія щодо перевірки достовірності даних, вказаних у підписних листах під вимогою проведення референдуму щодо дострокового припинення повноважень міського голови, які надала ініціативна група зі збору підписів членів територіальної громади міста.
С.Новік, начальник відділу з організаційних питань виконкому