cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

07-04-2009

Нотатки з прес-конференції міського голови

Акредитація місцевих ЗМІ

О.Смишляєв: «Для подальшої плідної роботи просимо журналістів засобів масової інформації подати клопотання про уточнення та поновлення акредитації журналістів місцевих ЗМІ при виконавчому комітету міської ради, переглянувши відповідні рішення ради. Також просимо звернути увагу на персональну акредитацію кожного журналіста. Цю роботи потрібно зробити найближчим часом».

Ремонтні роботи у місті триватимуть

О.Смишляєв: «Весняна толока проходить у нашому місті згідно з розпорядженням міського голови. Роботи дуже багато, особливо після зими, багато роботи по будинках, кварталах, у яких ми проживаємо.
На засіданні бюджетної комісії, вчора, розглядалося питання щодо виділення коштів на ремонт доріг у нашому місті, яке є актуальним на сьогоднішній день. Ремонт доріг ми будемо проводити у два етапи: перший – ямковий ремонт до Великодня. Проспект Незалежності, в дуже поганому стані, особливо ділянки біля світлофору та від готелю «Горинь» до колишнього магазину «Риба-м’ясо». Ще потребує ремонту частина дороги біля міськвиконкому, а також в районі Набережної, 27. В цьому році ми плануємо заміну асфальту виконувати механічним способом, а саме, є спеціальна машина, яка піднімає асфальт, переробляє його з додаванням нового та вкладає його на дорогу. Таку машину ми візьмемо в оренду в липня цього року. По наших розрахунках це набагато економніше, ніж робити ямковий ремонт. Якщо цьогоріч така робота пройде успішно, на наступний рік ми будемо збирати гроші, щоб зробити ремонт доріг у всьому місті. Обласною радою було виділено 168 тис. грн., на які ми плануємо зробити 600-800 метрів доріг у місті.
Також на бюджетній комісії виділено гроші для ремонту ліфтів. Для експертного обстеження ліфтів необхідно близько 20 тис. грн., це обстеження є основою для продовження ресурсу ліфтів, і 10 тис. грн. потрібно на заміну двох кабін ліфтів. У будинку по Будівельників, 2 буде встановлено карточну систему користування ліфтом. Така робота нами запланована і виконується».

Що чекає місто у майбутньому

О.Смишляєв: «Від атомної станції ми отримали лист для погодження переліку об’єктів житлово-комунального призначення в місті Нетішин для включення в ТЕО будівництва третього і четвертого блоків. Це дуже важливий лист, адже атомна станція має брати активну участь у всіх тих роботах, які по різних причинах не були зроблені раніше, а сьогодні вони є дуже актуальні для міста в цілому. Планується побудувати 6 житлових будинків на суму 150 млн. грн., забудова 6-8 мікрорайонів згідно з генеральним планом забудови цих мікрорайонів, що був розроблений раніше. У цьому році планується почати роботи по будівництву котеджів і важливо, що атомна станція розуміє важливість побудови малоповерхових будівель, закладаючи на це гроші. Сьогодні місто Нетішин знаходиться на тимчасовій схемі електропостачання, тому заплановано 16,9 млн. грн. на реконструкція лінії електропостачання. 4,7 млн. грн. планується використати на реконструкцію диспетчерсько-інженерного обладнання ліфтів міста Нетішин. Каналізаційний колектор ПМС 1 до очисних споруд – на реконструкцію планується виділити 7,5 млн. грн. Ця робота планувалася ще тоді, коли я був директором атомної станції і враховуючи стан споруд, цю роботу потрібно виконати. З’єднання теплової магістралі АЕС з містом на другий блок – на виконання таких робіт потрібно 32 млн. грн. Серед усіх атомних станцій лише Хмельницька атомна станція не має профілакторію, тому 47 млн. грн. закладається на будівництво такого профілакторію. Спортзал з легкомонтуючих конструкцій - 5 млн. грн., фізкультурно-оздоровчий комплекс – 23,9 млн. грн. Комплекс переробки твердих побутових відходів – 38 млн. грн., на сьогодні ТО розроблено і знаходиться на експертизі, після її завершення розпочнемо роботи з робочого проектування цього заводу. Це завдання для нас дуже важливе і ми постійно будемо з ним працювати, так як це нові робочі місця. На облаштування автодороги № 1 – планується виділити 2,5 млн. грн., водопостачання старої частини міста – 5 млн. грн., дороги старої частини міста – 10 млн. грн. Ремонт ЦТП і ТП - 2,5 млн. грн. на капітальний ремонт, розширення очисних споруд – 25,3 млн. грн., завершення робіт на кладовищі другої черги – 6,5 млн. грн. На всі роботи під будівництво третього і четвертого блоків потрібно 440 млн. 577 тис. грн. Це дуже важливо, що атомна станція, розуміючи важливість цього питання, уже закладає такі значні кошти. 8 квітня до нас приїздить віце-президент по нових блоках ДП «НАЕК «Енергоатом» п. Бронніков і ми будемо працювати та підписувати цей проект. Такий лист піде додатком до технічно-економічного обґрунтування добудови нових блоків».

Реконструкція «зеленого ринку»

О.Смишляєв: «У понеділок у нас відбулася нарада з директором торгового центру І.Я.Ніколайчук, у ході якої ми вирішили проводити реконструкцію «зеленого ринку» від проспекту Незалежності так само, як вона була проведена раніше зі встановлення необхідних конструкцій для зручності роботи підприємців. Зараз розробляється проект, кошторис, і за гроші торгового центру буде виконано реконструкцію торгових рядів, а в подальшому будуть продовжуватись роботи по реконструкції самого торгового центру. Ми дуже обережно будемо відноситись до цієї теми і обов’язково деякі питання будемо обговорювати з нашими підприємцями.
Хочеться зазначити, що на минулому тижні в торговому центрі відбулася аварія, про яку ніхто не згадує і не говорить. Були перенавантажені електромережі, що призвело до вимкнення світла у торговому залі. Але чомусь ніхто з підприємців до мене не звертався, не запропонував провести реконструкцію, але ми все рівно будемо продовжувати роботи по проведенню реконструкції таким чином, як ми домовлялися на останній зустрічі з нашими бізнесменами».

Пріоритетні завдання міської ради

Л.Горбатюк: «На 28 квітня у нас призначено чергове засідання сорокової сесії Нетішинської міської ради V скликання. У понеділок відпрацювала Президія, сформували основний блок питань, два тижні будуть працювати комісії, ми плануємо до великодніх свят основний пакет документів видати депутатам, напередодні сесії відбудеться ще одна Президія. Враховуючи те, що за 3 роки ми провели великий об’єм основних питань, про що ми прозвітувати в цьому році, на травневій сесії основними питаннями будуть блок земельних питань і виноситись питання по місцевому референдуму. На жаль, по блоку земельних питань у нас є невиконання двох ключових питань – перед Новим роком депутати доручили Ковбі О.П. надати інформацію про вільні земельні ділянки в три етапи – садибна частина міста, сформовані мікрорайони міста і піонерна база. Але навіть по першому етапі рішення сесії не виконано. Тому на цьому тижні плануємо дуже тісно попрацювати з управлінням Держкомзему. За нашу каденція оформлено 1300 державних актів, 700 – в стадії оформлення, також ми дали приблизно 80 ділянок на «Мокорі», але на сьогодні ще є 700 заяв. Ці заяви будуть опрацьовуватись на комісіях, а першу чергу будуть звертати увагу на тих, хто проживає у гуртожитках, хто має пільги, тому що в основному люди пишуть заяви на виділення земельних ділянок під будівництво, під ведення сільського господарства набагато менше. Тому завдання № 1 – це виконання рішення в.о. начальника управління Держкомзему у Хмельницькій області Ковбою О.П. та виділення земельних ділянок людям, що звернулися з заяви до виконавчого комітету міської ради, щоб до Нового року люди могли планувати кошти для майбутніх будівельних робіт.
І є ще одне питання, яке у нас не виконано. 8 липня 2008 року ми на сесії затвердили план по «карманах» для автомобілів. Контроль за виконанням цього рішення покладено на першого заступника міського голови Власюка В.П. також в рішення є пункт про залучення до облаштування цих стоянок суб’єктів господарювання. Закон України «про місцеве самоврядування» дозволяє залучати кошти не тільки бюджетні, але і кошти по суб’єктах господарювання. Підприємець І.М.Швець біля колишнього магазину «Риба-м’ясо» зробила «карманчик», також підприємець О.А.Ситник, «Укрсоцбанк», але це не всі роботи і на сесії ми будемо доповідати про невиконання цього рішення. На жаль листи виконавцям не направлялись, наради не проводилися, а враховуючи те, наскільки у місті збільшується кількість автомобілів і при будівництві міста це не враховувалось, то в плані будівництва це завдання № 2».

О.Смишляєв: «На засіданні бюджетної комісії було виділено 46 тис. грн. для КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання», з яких на ямковий ремонт буде затрачено до 15 тис. грн., а решту грошей будемо використовувати на будівництво «карманів» за допомогою сил ЖКО».
Л.Горбатюк: «На виконання рішення сесії ми плануємо на 50 тис. грн. закупити лампи та провода для освітлення району ЗОШ № 2 і садочків міста. Звичайно, ця кількість не повністю буде забезпечувати потребу в освітленні, тому ці лампи ми будемо встановлювати через одну, а до кінця року ми будемо продовжувати ці роботи».

Фонтан працюватиме 

О.Смишляєв: «Міський фонтан передано на баланс КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання». На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради 14 квітня ми затвердимо графік роботи фонтану: кожного дня від 17 до 23 години, а у вихідні – цілодобово. На роботу фонтану цілодобово протягом року потрібно близько 10 тис. грн. на роботу насосу, це дуже велика сума, тому в цілях економії запропоновано такий графік роботи, витрати при цьому будуть складати лише 3 тис. грн.».

С.Новік, начальник відділу з оргпитань виконкому

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa