cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

17-04-2009

Погодження тарифів на комунальні послуги ВП «ХАЕС» не відбулось. Завдання – за місяць знайти інші законні шляхи компенсації затрат атомної станції (нотатки із чергового засідання виконкому)

Без сумніву, це питання з огляду на його безпосереднє відношення до кожного нетішинця, кожної без винятку установи та організації було ключовим у порядку денному чергового засідання виконавчого комітету 14 квітня 2009 року. Проект рішення «Про погодження ВП «ХАЕС» тарифів на комунальні послуги» був підготовлений управлінням економіки виконавчого комітету на основі наданих розрахунків Хмельницькою атомною електростанцією. 

Напередодні у виконкомі було проведено робочу нараду з цього питання під головуванням О.Смишляєва за участю спеціалістів станції заступника генерального директора А.Шестак, начальника планово-економічного відділу М.Іванова, економістів комунального господарства ВП «ХАЕС» та фахівців КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання» і виконкому - начальника «ЖКО» І.Мельничука, начальника фінуправління В.Кравчук, заступника міського голови В.Островського, начальника управління економіки Н.Заріцької. У ході дискусії сторони знайшли компроміс і погодились відпрацювати спільно варіант вирішення проблемного питання відповідно до затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 р. № 193 Порядку перерахування у 2009 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування. Ця інформація була доведена до відома членів виконавчого комітету, усі одноголосно проголосували за пропозицію міського голови не затверджувати нові тарифи, питання розглянути наступного засідання виконавчого комітету, відпрацювавши до того часу інший механізм компенсації затрат, які несе ВП «ХАЕС».

Рішеннями виконавчого комітету затверджено:
- міські заходи, пов’язані із 23-ю річницею Чорнобильської катастрофи, перелік видів оплачуваних громадських робіт на підприємствах, установах та організаціях міста у 2009 році, про надання матеріальної допомоги Кравчук В.М. на лікування (доповідав заступник міського голови В.Островський);
- заходи щодо відзначення у місті Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків міста влітку 2009 року (передбачено 370 тис. грн. на кампанію, і вже виділено перший транш у сумі 80 тис. грн.), про організацію та відзначення в місті Міжнародного дня захисту дітей (передбачено надання матеріальної допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування, на придбання літнього одягу і взуття у сумі 450 грн. кожному (всього 29 чол.), випускного одягу та взуття учням 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, Нетішинського професійного ліцею із малозабезпечених сімей, які перебувають в особливо складних матеріальних умовах, у сумі 200 грн. кожному (всього 30 чол.), для придбання випускного одягу та взуття учням 11 класів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сумі 500 грн. кожному (3 чол.), особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у навчальних закладах міста, для придбання випускного одягу та взуття у сумі 450 грн. кожному (4 чол.); виділення продуктових наборів дітям із сімей, які перебувають у надзвичайно складних умовах (всього 125 чол.)), про організацію та проведення триденних навчально-польових зборів з юнаками випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та Нетішинського професійного ліцею, про відбір громадян України для проходження військової служби за контрактом, служби у військовому резерві Збройних Сил України, вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України (доповідав заступник міського голови І.Михасик).
Виконавчий комітет погодив видалення зелених насаджень на території міста та на території ЗОШ №1 (як сухостій), скасовано деякі пункти рішень виконавчого комітету міської ради з питань надання дозволу на розміщення об’єктів торгівлі, внесено зміни в окремі рішення виконавчого комітету із питань торгівлі, земельні питання. Надано дозволи індивідуальним забудовникам на будівництво житлових будинків, господарських будівель та споруд (для 5 забудовників). Фізичній особі-підприємцю Є.Костючеку надано дозвіл на реконструкцію комплексу (будівля та СТО) з добудовою, Слєпухіну А.В. дозвіл на реконструкцію частини підвального приміщення (вул. Варшавська, 3а), Тіхоновій Н.В. дозвіл на реконструкцію підвального приміщення (вул. Шевченка, 10, під швейну майстерню), КП НМР «ЖКО» на переведення нежитлових приміщень у житлові, мешканцям міста дозволів на перепланування квартир (з метою покращення житлових умов). Разом з тим виконком відмовив погодити перепланування квартири шляхом добудови у загальному коридорі (вул. Варшавська,7) та на першому поверсі у зв’язку з необхідністю збереження традиційного характеру забудови багатоповерхового житлового будинку (вул.Енергетиків, 1), а також з невідведенням земельної ділянки (сесійне питання). 

Окремими рішеннями присвоєно поштові адреси житловим будинкам у зв’язку із завершеним будівництвом, об’єктам нерухомості у зв’язку з оформленням свідоцтв про право власності: транспортного цеху ВП «ХАЕС», ВКФ «Тустань».
Важливі рішення виконкому стосувались захисту прав дітей. Члени виконкому з приємністю приймали рішення про втрату Полянською А.В. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (дитину взято в сім’ю). На жаль, іншим рішенням малолітній Кравцовій С.М. надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування. Дворічна дівчинка перебуває на повному державному утриманні в обласному спеціалізованому будинку дитини «Берізка». 

Зареєстровано дві нові громадські організації: ГО Мотоклуб «Energy» та ГО «Спілка індивідуальних забудовників». Не вистачило голосів для реєстрації ще однієї ГО – «Ветеран». Виконком не одностайний у думці, що в місті потрібна організація з такою назвою, тим більше, що успішно функціонує міська організація ветеранів. 

Прийняттям рішення виконавчого комітету «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення» удосконалено роботу адмінкомісії при виконкомі. 

Розглянуто житлові питання та про квартирний облік громадян за місцем проживання. 

Питання «Про соціальний квартирний облік громадян за місцем проживання» було знято з розгляду. Загалом, закон України «Про житловий фонд соціального призначення» новий, не відпрацьований, не врегульовує усіх аспектів, які виникають при формуванні соціальної черги. Відділ з питань обліку, розподілу та приватизації житла тільки починає цю роботу, а питань вже більше, ніж чітких відповідей, тому колегіально на засіданні виконкому все обговорили і вирішили, що поспіх у цій справі зайвий.
У робочому засіданні виконавчого комітету 14 квітня 2009 рокубрали участь О.Смишляєв (головуючий), Л.Горбатюк, В.Власюк, В.Островський, І.Михасик, Г.Кушта, В.Кравчук, О.Лапко, П.Кальніченко, Л.Кметь, В.Дядинчук, М.Самохіна, І.Дем’янюк, О.Рахлінський, А.Шестак.

Г.Кушта, керуючий справами

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa