cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

04-12-2006

9 сесія депутатів Нетішинської міської ради

28 листопада 2006 року відбулася дев’ята сесія депутатів Нетішинської міської ради V скликання.
До порядку денного сесії включено 33 питання, з них 19 – земельні питання; прийнято відповідні рішення зі змінами та доповненнями.
Серед питань, які виносилися на розгляд:
1.Про розгляд депутатських запитів і звернень.
2.Звіт про виконання бюджету міста Нетішина за 9 місяців 2006 року.
3.Про внесення змін до бюджету міста на 2006 рік.
4.Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Нетішинської міської ради ІІІ скликання від 27 грудня 2000 року № 6 “Про методику розрахунку та порядок використання плати за оренду нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Нетішина”.
5.Про ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.
6.Про встановлення вартості торгових патентів.
7.Про місцеві податки і збори.
8.Про встановлення розміру фіксованого податку.
9.Про стратегію економічного та соціального розвитку міста Нетішина на 2007-2012 роки.
10.Про внесення змін до програми розвитку матеріально-технічної бази комунального підприємства Нетішинської міської ради “Нетішинський міський ринок” на 2006 рік.
11.Про затвердження договору купівлі-продажу квартири.
12.Про надання згоди на забудову землі, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста.
13.Про комісію з питань реформування житлово-комунального господарства міста.
14.Земельні питання та інші.
Міська рада вирішила
Щодо 1 питання. Міський голова О.Є.Смишляєв ознайомив присутніх з виконанням окремих рішень попередньої сесії та з депутатськими зверненнями. Інформацію про розгляд депутатських звернень та про виконання депутатських запитів взято до відома.
Щодо 2 питання. Затвердити звіт про виконання загального фонду бюджету міста за 9 місяців 2006 року по доходах в сумі 23 287,6 тис. грн. і по видатках в сумі 23 995,9 тис. гривень; про виконання спеціального фонду бюджету міста за 9 місяців 2006 року по доходах в сумі 2 240,0 тис. грн. і по видатках в сумі 1 690,5 тис. гривень.
Щодо 3 питання. Збільшити обсяг:
- трансфертів з Державного бюджету України на суму 12,9 тис. грн., з них, субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги у сумі 12,9 тис. грн.;
- доходів загального фонду бюджету міста на 890,1 тис. грн.;
- доходів спеціального фонду бюджету міста на 42,8 тис. гривень.
Щодо 4 питання. Унести зміни до цього рішення.
Щодо 5 питання. Затвердити від 1 січня 2007 року ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.
Щодо 6 питання. Встановити вартість торгового патенту на здійснення торговельної діяльності та діяльності з надання побутових послуг.
Щодо 7 питання. Встановити на території міста місцеві податки (податок з реклами та комунальний податок) та місцеві збори (збір за парковку автотранспорту, ринковий збір, збір за видачу ордера на квартиру та дозволу на розміщення об’єктів торгівлі). Також затвердити положення про механізм сприяння та порядок сплати цих податків та зборів.
Щодо 8 питання. Встановити розмір фіксованого податку з торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.
Щодо 9 питання. Ухвалити стратегію економічного та соціального розвитку міста Нетішина на 2007-2012 роки.
Щодо 10 питання. Внести зміни до програми розвитку матеріально-технічної бази комунального підприємства Нетішинської міської ради “Нетішинський міський ринок” на 2006 рік.
Щодо 11 питання. Затвердити договір купівлі-продажу квартири від 6 жовтня 2006 року, укладений Нетішинською міською радою та громадянкою Н.М.Радіоновою, згідно з яким у комунальну власність територіальної громади міста була придбана приватизована квартира.
Щодо 12 питання. Надати виконавчому комітету міської ради згоду на забудову землі, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, – будівництва водопроводу (мережі водопостачання) у садибній забудові міста.
Щодо 13 питання. Утворити та затвердити склад комісії з питань реформування житлово-комунального господарства міста; до 1 березня 2006 року розробити та подати на затвердження міської ради план дій щодо здійснення комплексу заходів з реформування житлово-комунального господарства міста.
Також розглядався блок земельних питань.
У “Різному” міський голова О.Є.Смишляєв, повідомив присутніх про те, що 10 листопада 2006 року надіслано звернення депутатів Нетішинської міської ради до генерального директора ВП “ХАЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” М.С.Панащенка із проханням розглянути можливість проведення реструктуризації або списання заборгованості ЖКО за надані ВП “ХАЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” комунальні послуги за минулі роки, відізвати постанову про відкриття виконавчого провадження щодо стягнення з ЖКО заборгованості та переукласти договір з ЖКО на постачання теплової енергії, подачу питної води та приймання стічних вод до каналізації на взаємовигідних умовах. Також прийнято відповідне рішення виконавчого комітету міської ради.
Міський голова повідомив про зустріч міських голів міст-супутників АЕС України, яка відбулася 24 листопада поточного року в м.Славутичі, та ознайомив зі зверненням міських голів міст-супутників АЕС України, які підписали угоду про співпрацю, до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України. А також – про заплановану зустріч на 29 листопада 2006 року міського голови та генерального директора ВП “ХАЕС” з президентом ДП “НАЕК “Енергоатом” А.Л.Деркачем.
Міський голова зазначив, що у грудні 2006 року відбудуться громадські слухання з питань введення від 1 січня 2007 року нових тарифів на житлово-комунальні послуги, та щодо забудови 6 - 8 мікрорайонів міста.
Сесія проходила в діловій конструктивній обстановці при активній участі депутатського корпусу, працівників виконавчого комітету міської ради та запрошених.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa