cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Освіта

Серед пріоритетних напрямків роботи Нетішинського виконавчого комітету міської ради був і залишається розвиток закладів освіти, спрямований на створення системи якісного навчання і виховання дітей та підлітків, підготовки їх до життя.

У місті діють 8 дитячих дошкільних закладів, 4 середніх загальноосвітніх школи, ліцей, професійно-технічне училище.

В освітянських закладах активно проводиться пошук та апробація нових технологій у навчально-виховному процесі, впроваджуються в освітній процес сучасні системи навчання, які сприяють поліпшенню якості освіти, розвитку інтелекту, становленню особистості дітей, розкриттю їх талантів, духовно-розумових та фізичних здібностей.

Мережа середніх загальноосвітніх шкіл міста складається з 251 класу, в яких навчаються 6969 учнів. Середня наповнюваність класів у загальноосвітніх школах становить 27,76.

2000 рік відзначився рушійними процесами в оновленні матеріально-технічної бази міських шкіл. Вагомим здобутком стало оснащення середніх загальноосвітніх шкіл міста сучасним комп'ютерним та лінгафонним устаткуванням з утворенням відповідних класів для вивчення курсу іноземної мови та курсу інформатики.

Зокрема, для середніх загальноосвітніх шкіл міста придбано 128 комп'ютерів на загальну суму 327803 гривень, на придбання меблів і жалюзі для комп'ютерних класів затрачено коштів на загальну суму 257455,03 гривень. Комп'ютером марки ЛОДО STAR - 10 вартістю 4666,86 гривень оснащено бібліотеку ЗОШ № 3.

Учні старших класів, що вивчають курс інформатики, на шкільних заняттях мають можливість доступу до світової комп'ютерної мережі "Інтернет".
Педагогічні працівники використовують Інтернет-зв'язок для підвищення рівня викладацької роботи та кваліфікаційного рівня.

З метою підготовки старшокласників до вступу у вищі навчальні заклади в місті працює 5 шкіл довузівської підготовки та підготовчі курси Національного університету "Острозька Академія". На базі ПТУ № 23 від 2001 року функціонує технікум-філіал Міжрегіональної академії управління персоналом, який готуватиме фахівців з економіки та правознавства.

Формуючи в учнів самоосвітні навички, одночасно потрібно дбати про забезпечення шкільних бібліотек літературою, яка задовольняла б всесторонні інтереси учнів. Саме тому значні кошти виділяються з бюджету міста на придбання книг.

Так, у 2000 році книжкові фонди середніх загальноосвітніх шкіл міста поповнились 3727 екземплярами на суму 16065,01 гривень, з них: художньої літератури - 2441, методичної літератури - 1027 та 675 - довідкової літератури.

Новими меблями, загальною вартістю 49150,3 гривень, обладнано читальні зали ЗОШ № 3 та ЗОШ № 4.
До послуг учнів, що прагнуть, окрім досконалого знання рідної мови, оволодіти для вільного спілкування іноземними мовами, у школах міста обладнані лінгафонні кабінети (по 2 класи).

Обладнання цих кабінетів у ЗОШ № 1 коштувало 17825,29 грн., у ЗОШ № 2 - 17825,59 грн., у ЗОШ № 3 - 21390,72 грн., у ЗОШ № 4 - 16934,30 грн.
4869 учнів 5 - 11 класів (70,2% всіх учнів загальноосвітніх шкіл міста) вивчають іноземні мови у належних умовах.

У системі дошкільної освіти основна увага зосереджена на збереженні мережі дошкільних закладів.
У 2000 році відбулась передача відомчих дитячих дошкільних закладів ВП "ХАЕС" у комунальну власність територіальної громади міста з підпорядкуванням відділу освіти виконавчого комітету міської ради. Усі дитячі дошкільні заклади, що діють у місті, а саме: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 перебувають у комунальній власності.

Для удосконалення дошкільної освіти та забезпечення належних умов для навчання і фізичного розвитку дітей передбачені заняття з вивчення іноземної мови та основ комп'ютерної грамоти.

У дитячих дошкільних закладах міста діє 4 кабінети (27 комп'ютерів типу "КІД-1"), що забезпечують навчання 627 дітей з основ комп'ютерної грамоти.
У двох дитячих дошкільних закладах функціонують лінгафонні кабінети.

 • Загальноосвітня школа № 1. вул. Незалежності, 7. т. 3-43-63
 • Загальноосвітня школа № 2. вул. Будівельників, 5. т. 3-36-61
 • Загальноосвітня школа № 3 та ліцей. вул. Миру, 3. т. 3-44-48
 • Загальноосвітня школа № 4. вул. Енергетиків, 3. т. 3-76-29
Інформація
про навчально-виховний комплекс
" Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей"

Навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей" розпочав свою діяльність 1 вересня 2001 року.

Навчально-виховна діяльність комплексу провадиться на підставі ліцензії, виданої управлінням освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації 31 липня 2001 року.

Стратегічна мета НВК: формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості, підготовленої до професійного самовизначення, з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної свідомості, а також створення умов для розвитку творчих здібностей, готовності до подальшого здобуття освіти та самостійної трудової діяльності.

Основна увага у роботі НВК акцентується на особистісно-зорієнтованому навчанні, використанні нових комп'ютерних технологій.

На сьогоднішній день у 62 класах закладу навчається 1715 учнів школи
І-ІІ ступенів та 123 ліцеїсти.

Здобути середню загальнообов'язкову освіту їм допомагають 120 вчителів. Середній вік учительського складу 37 років.

До структури навчально-виховного комплексу входять:
 • загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, яка складається з початкової школи - 1-4 класи та основної школи - 5-8 класи;
 • ліцей, навчання в якому здійснюється за фізико-математичним, філологічним, історико-філософським, науково-природничим профілями.
До послуг учасників навчально-виховного процесу 27 навчальних спеціалізованих кабінетів, укомплектовані та обладнані на належному рівні, бібліотека, читальний зал, 2 комп'ютерні класи з можливістю доступу до мережі "інтернет", 2 лінгафонні кабінети, 2 спортивні зали, психологічний кабінет, методичний кабінет, навчальні майстерні, стоматологічний кабінет та їдальня.

У НВК працюють гуртки, секції, факультативи, спецкурси та курси за вибором, клуби інтелектуалів, творчі і навчальні лабораторії, консультативні ради, наукове товариство.

У перспективі діяльність НВК спрямована на освоєння новітніх навчальних технологій:
 • у школі І ступеня - розвивального навчання;
 • у школі ІІ ступеня та ліцеї - модульно-концентрованого навчання. Окрім того, у плані розвитку діяльності навчально-виховного комплексу передбачено розробка і апробація у практиці навчально-виховного процесу нестандартних прийомів активізації творчої діяльності вчителів та учнів та розробка структури і форм творчої та науково-практичної роботи ліцеїстів.

  НЕТІШИНСЬКИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

  "ШКОЛА МИСТЕЦТВ"


  (заснована 1 липня 1983 року)

  Сприяє відродженню української національної культури та повноцінному вихованню майбутнього покоління школа мистецтв - міський осередок музично-естетичного виховання.

  Сьогодні учнями школи є 320 дітей, котрих навчають 36 кваліфікованих викладачів.

  Результатами роботи педагогічного колективу закладу є те, що їх вихованці неодноразово приймали участь в міжнародних, регіональних, всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях дитячої творчості, посідаючи призові місця. Серед них: Смірнов Денис, Західов Анатолій, Пенчук Василь, Мардибан Ірина, Троценко Юлія, Горбова Владлена, Сергєєва Анастасія. Цей перелік юних талантів постійно поповнюється.


 • [версія для друку]

  bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

  nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

  TyTa