cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
У нас можно купить диплом недорого без предоплаты. http://www.pbkformation.fr
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Пропозиції, реклама, оголошення

2010

 

13 жовтня 2010 року

Оголошення про результати проведення торгів
_______________________________
15 червня 2010 року

Інформація Фонду комунального майна міста Нетішина: Про проведення 18 серпня 2010 року конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності

_______________________________


2009


08 вересня 2009 року

До відома суб’єктів господарювання у галузі права! 22 вересня 2009 року о 16 годині в актовій залі адмінприміщення виконавчого комітету Нетішинської міської ради відбудуться організаційні збори ради підприємців у галузі права».

_______________________________
6 серпня 2009 року

Фонд комунального майна міста Нетішина інформує, що нежитлове приміщення під кафе «Діалог» загальною площею 82 м², що знаходиться на балансі комунального підприємства Нетішинської міської ради «Житлово-комунальне об'єднання» за адресою: м. Нетішин, пр-т Незалежності,18, приватизовано фізичною особою – підприємцем за 296 400,00 грн., в тому числі ПДВ – 49 400,00 грн.».
_______________________________
21 липня 2009 року

Оголошення про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника за міським маршрутом «Автовокзал – Аптека – вул.Солов’євська» 

_________________________________
08 липня 2009 року

Положення про міський відкритий конкурс на кращий ескізний проект реконструкції будівлі КП НМР «Торговий центр» від «24» червня 2009 року № 263

_________________________________
18 травня 2009 року 

 Інформація про стан реалізації пріоритетів діяльності Держкомпідприємництва у першому кварталі 2009 року та заходів, спрямованих на мінімізацію негативних наслідків впливу світової фінансової кризи у сфері регуляторної політики та підприємництва 

Про заходи щодо стабілізації цін за надання послуг та оренду торгових приміщень (площ) у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів в умовах фінансово-економічної кризи (Постанова КМУ від 5 березня 2009 р. N 278)

___________________________________

До відома суб’єктів господарювання! 

З метою надання допомоги українським підприємствам в умовах фінансової кризи Міністерство економіки України спільно з Центром Карла Дуйсберга (Німеччина) в рамках продовження Програми Tacis MTP (Managers’ Training Programme) 26-27 березня 2009 року проводить міжнародний антикризовий форум “Забезпечення конкурентоспроможності компаній в умовах кризи” у м. Київ.
Під час роботи форуму керівники, топ-менеджери компаній, підприємств, організацій матимуть змогу ознайомитись з експертною оцінкою кризових явищ в країнах ЄС, прогнозами та сценаріями розвитку ситуації в Україні. 

Європейські та українські експерти познайомлять учасників з досвідом застосування антикризових інструментів в сфері управління, проведуть серію майстер-класів, моделювання відповідних ситуацій по відповідних групах підприємств. 

З метою отримання більш детальної інформації щодо умов участі у форумі рекомендуємо звертатися в управління економіки виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Шевченка, 1, каб.20,21 тел.: 3-22-65.
Відповідно до статті 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", 19 лютого 2008 року о 18.00 у приміщенні Палацу культури м. Нетішина відбудуться громадські слухання з питання "Статут територіальної громади міста Нетішина". Пропозиції щодо проведення громадських слухань надавати у відділ з питань сприяння діяльності депутатів міської ради (м. Нетішин. вул. Шевченка, 1, кабінет № 6, т.: 3-47-38, 3-11-91) 

Статут територіальної громади міста Нетішин

ПРЕАМБУЛА
Нетішинська міська рада:
Враховуючи національно-культурні, історичні, соціально-економічні особливості розвитку міста Нетішина, дбаючи про забезпечення прав і свобод членів громади, гідних умов життя, розвиваючи і зміцнюючи демократичні, соціальні та правові основи їх діяльності, спираючись на кращі традиції українського та європейського самоврядування, користуючись своїм правом, наданим Конституцією України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ухвалює Статут територіальної громади міста Нетішина.

Цей статут, відповідно до Конституції і Законів України, закріплює систему місцевого самоврядування, форми та порядок здійснення місцевого самоврядування територіальною громадою міста Нетішина, функції і повноваження органів та статус органів та посадових осіб місцевого самоврядування міста Нетішина, депутатів міської ради, органів самоорганізації населення.
Місцеве самоврядування в місті Нетішин (надалі - міське самоврядування) - це визнане та гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади міста (надалі - міська громада) самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб міського самоврядування вирішувати питання міського значення в межах Конституції і законів України.
Міське самоврядування здійснюється міською громадою безпосередньо або через органи місцевого самоврядування міста.

Зміст документа:
Розділ І. Загальні положення
Розділ ІІ. Система міського самоврядування
Розділ ІІІ. Органи і посадові особи міського самоврядування
Розділ ІV. Органи самоорганізації населення
Розділ V. Матеріальні і фінансові основи міського самоврядування
Розділ VІ. Гарантії міського самоврядування
Заключні положення
 

________________________________________________ 
27 квітня 2009 року

До уваги місцевих товаровиробників! З метою зменшення впливу світової економічної кризи на підприємства та підприємців області Хмельницька міська влада організовує постійно діючу виставку-ярмарку непродовольчих товарів місцевого виробника. 

Відкриття ярмарки заплановане на кінець квітня 2009 року. Зазначена виставка-ярмарок буде розташована за адресою: м.Хмельницький, Львівське шосе, 12а. Орієнтовна вартість щоденної орендної плати за торгове місце складає 2,00 грн. за м.кв. 

Усіх зацікавлених осіб просимо звертатись у виконавчий комітет Нетішинської міської ради до 30 квітня 2009 року (управління економіки, відділ з питань торгівлі та підприємництва) за тел.3-22-65, 3-20-78.

__________________________________________________


2008

Громадські слухання

про приватизацію водоохолоджуючої станції

Будівля водоохолоджуючої станції (з бетонованим покриттям навколо об’єкта), що знаходиться на балансі КТВП “Міськторг” за адресою: м. Нетішин, вул. Промислова 1/27, приватизована шляхом купівлі на аукціоні фізичною особою-підприємцем за 169464 грн., в тому числі ПДВ 28244 грн.

Директор Фонду комунального
майна міста Нетішина О.Б.Косюк

___________________________________________

Протокол громадських слухань з питання підвищення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій (29 травня 2008 року)

___________________________________________

Міжвідомчий центр з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва в рамках Програми “Українська ініціатива” спільно з Товариством InWEnt проводить відбір менеджерів для участі у Програмі Уряду ФРН InWEnt  

___________________________________________________

Інформація про повторний продаж на аукціоні об’єкта комунальної власності – цеха безалкогольних напоїв (будівля з обладнанням та бетонованим покриттям навколо об’єкта) загальною площею 911,6 кв.м., площа бетонованого покриття 1872кв.м., обладнання відповідно до акта інвентаризації.
( Початкова вартість знижена на 30% )
  

[версія для друку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa