cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна сторінка міста Нетішин
Про містоПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокМіська влада
 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

19-01-2012

Інформація щодо заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах м. Нетішин

З метою посилення контролю за дотриманням роботодавцями законодавства про працю, зокрема з питань оплати праці, особлива увага у місті приділяється стану виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї. Реалізовується комплекс організаційно-господарських заходів щодо забезпечення конституційного права працівників на своєчасність виплати та ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати. Однак проблема погашення заборгованості залишається не розв’язаною остаточно.

Так, станом на 1 січня 2012 року, згідно зі статистичними даними, залишок невиплаченої заробітної плати по економічно активних підприємствах, що надають статистичну звітність з праці, становить 754,9 тис. гривень, у порівнянні  з 1 грудня 2011 року борги зменшено на 262,7 тис. гривень. Невчасно виплачена заробітна плата на 3 підприємствах ( в тому числі одне економічно неактивне підприємство Нетішинська міська організація „Політична партія „Наша Україна”)

 

                                                                                          №

Назва підприємства

Галузь

Сума

заборгованості за станом на

+/_

01.01.12р

до

01.12.11р

01.01.12

01.12.11

1

КП НМР ”ЖКО”

Послуги

627,8

666,8

-39,0

2

ТОВ „АТП УБ ХАЕС”

транспорт

95,0

209,3

-114,3

3

ТОВ „БМУ – 1 УБ ХАЕС”

будівництво

-

62,5

-62,5

4

ТОВ „БМУ – 5 УБ ХАЕС”

будівництво

-

14,7

-14,7

5

ЗАТ „УМ УБ ХАЕС”

будівництво

-

25,9

-25,9

6

МП „ АРС”

будівництво

-

29,0

-29,0

7

ТОВ „Антей-універсал”

торгівля

-

9,4

-9,4

8

Нетішинська міська організація „ Політична партія „Наша Україна”

 

32,1

-

+32,1

 

                Усього

 

754,9

1017,6

-262,7

 

Кількість підприємств

 

3

7

-4

 

 

Станом на 1 січня 2012 року,  згідно зі статистичними даними, заборгованість на підприємствах будівельної  та промислової галузі, а також в галузі торгівлі відсутня. 

Боржником у галузі транспорту залишається ТОВ „АТП УБ ХАЕС”. Станом на 1 січня 2012 року, згідно зі статистичними даними, заборгованість на   підприємстві становить 95,0 тис. гривень. У порівнянні з 1 грудня 2011 року (209,3 тис. гривень) заборгованість зменшилась на 114,3 тис. гривень. Наявність боргів на підприємстві спричинені дебіторською заборгованістю за виконані обсяги робіт. 

Спостерігається  заборгованість на економічно активному підприємстві комунальної форми власності КП НМР „ЖКО”.  Заборгованість на даному підприємстві станом на 1 січня 2012 року, згідно зі статистичним даними, становить 627,8 тис. гривень. У порівнянні з 1 грудня 2011 року (666,8 тис.грн.)  заборгованість зменшилась  на 39,0 тис. гривень.

Внаслідок того, що Головним управлінням статистики в області розподілені між районами та містами борги із заробітної плати працівникам Хмельницької організації  Народного союзу „Наша Україна”, виникла заборгованість на економічно неактивному підприємстві Нетішинська міська організація  „Політична партія „Наша Україна” в сумі 32,1 тис. гривень.

Питання заборгованості на підприємствах міста постійно розглядається на кожному засіданні міської тимчасової комісії  з питань погашення  заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з обов’язковим запрошенням начальника та головного бухгалтера даного підприємства.

На підставі наданих графіків  підприємств-боржників щодо погашення заборгованості із заробітної плати в продовж 2011 року був складений загальний графік погашення заборгованості із заробітної плати. На грудень 2011 – січень 2012 складено уточнений  графік погашення заборгованості із заробітної плати. На даний час всі підприємства дотримуються уточненого графіку.

Управління праці та соціального захисту населення проводить щодекадний моніторинг стану виплати заробітної плати на підприємствах, в установах і організаціях міста  та інформує  виконавчий комітет Нетішинської міської ради з цього питання.

Щодо виплати заробітної плати на підприємствах державної форми власності, а також в установах, які  фінансуються з бюджету міста, то варто зазначити, що на цих підприємствах та в установах борги з виплати заробітної плати відсутні.

 

Начальник  управління                                                                                                С. Я. Коваленко

 

За інформацією netishyn.org

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa